Registre d'entitats

ANC AT El Papiol
Associació de Caçadors El Puig
Associació de Pagesos del Papiol
Associació Defensa Forestal - Puigmadrona-Olorda (ADF)adf.puigmadrona.olorda@gmail.com
Associació Excursionista Les Escletxespapiolmuntanya@gmail.com
Associació Gats del Papiolgatsdelpapiol@gmail.com
Associació Impliquem-nosassociacioimplicat@gmail.com
Associació Penya BlauGranapbelpapiol@hotmail.com
Associacó 7mana culturalsetmanaculturalpapiol@yahoo.es
Cavall Armatdiablesdelpapiol@gmail.com
Club Arquers El Papiolelsarquersdepapiol@hotmail.com
Club Basket El Papiolcebpapiol@gmail.com
Club Bici Muntanya El Papiol
Club d'Handbol El Papiol
Cria Papiolcriapapiol@gmail.com
Grallers i Timbalers del Papioldiablesdelpapiol@gmail.com
Grup de Diables El Papiol diablesdelpapiol@gmail.com
Grup Excursionista el Papiolgepelpapiol@gmail.com
Mitja del Castellinfo@mitjadelcastell.com
Unió de Comerciants del Papiol
Unió Esportiva El Papiol - UE El Papioluepapiol@gmail.com
Club Arts Marcials El Papiol
AMPA Escola Pau Vilaa8022689@xtec.cat93 673 00 22
AMPA Escola de Músicaampaescolamusicapapiol@gmail.com936 73 08 83
AMPA Escola Bressol El Cucut
LLar d'Infants El Cucutllarinfants.elpapiol@elpapiol.cat93 673 12 79
Associació Museu del Papiolmuseudelpapiol@hotmail.com
Espai de Recerca pel Patrimoni Cultural del Papiolpatrimonidelpapiol@gmail.com
Esplai Pa amb Tomaquetesplai.pamtu@gmail.com
Esport Base El Papiolinfo@esportbasedelpapiol.com
Societat Coral La Perdiulaperdiucoral@gmail.com
Tradicions i Costumstic.papiol@gmail.com
Associació Coordinadora contra la violència del Papiolassnoviolencia@gmail.com
Data i hora de la darrera actualització d'aquest contingut: 23-03-2018 14:40