Equipaments del municipi

Ambulatori local (CAP)93 673 15 35
Biblioteca municipal Valentí Almirallb.papiol@diba.cat93 673 22 46
Camp de Futbol Municipalinfo@cempapiol.cat93 673 27 54
Casal de Gent Gran Alexandre Figueras93 673 16 53
Casal de la Dona del Papiolpapiolcasaldeladona@gmail.com93 673 11 95
Cementiri Comarcal de Roques Blanquesroquesblanques@nomber.es93 673 05 35
Cementiri parroquialsantaeulalia565@bisbatsantfeliu.cat93 673 01 21
Centre de Dia Josep Tarradellas93 673 01 90
Complex Esportiu Municipal i Piscines (CEM EL PAPIOL)info@cempapiol.cat93 673 27 54
Correos El Papiol 93 673 02 40
Deixalleria Municipalpapiol@deixalleries.cat93 673 17 24
Escola Municipal de Música i Dansa Miquel Pongiluppi papiol.emmpongiluppi@elpapiol.cat93 673 08 83
Espai de sociabilització per a gossos
Espai Infantil i Juvenil El Puntpapiol.joventut@elpapiol.cat
Horts socialspapiol.mediambient@elpapiol.cat936730220
Jutjat de Paupapiol.jutjatdepau@elpapiol.cat93 673 02 20
Museu del Papiolmuseudelpapiol@gmail.com936730220
Oficina de Promoció Econòmica papiol.borsatreball@elpapiol.cat93 673 16 95
Oficines d'Afers Socials de la Generalitat de Catalunya934 83 10 00
Parròquia de Santa Eulàliasantaeulalia565@bisbatsantfeliu.cat93 673 01 21
Pavelló Poliesportiu Municipalpapiol.esports@elpapiol.cat93 673 03 77
Pista ludicoesportivapapiol@elpapiol.cat936730220
Pistes de tennis i pàdel (CEM El Papiol)info@cempapiol.cat93 673 27 54
Prefectura de la Policia Localpapiol.pl@elpapiol.cat93 673 09 22
Pàrquing públic Biblioteca papiol@elpapiol.cat936730220
Serveis Socialspapiol.ssocials@elpapiol.cat93 884 59 69
Data i hora de la darrera actualització d'aquest contingut: 23-03-2018 14:36